| Téma | Odpovědí |
Poslední |
Fórum | |
|---|---|---|---|---|
|
Slušela bymě ofina ?? od Coo (09.04.2009 - 18:19) |
1 |
daara 09.04.2009 - 20:11 |
Co by mi slušelo? | |
|
Slušela by mi ofina ? od Libby (05.04.2009 - 10:52) |
2 |
daara 09.04.2009 - 09:09 |
Co by mi slušelo? | |
|
Pomoc!!! od azz (05.04.2009 - 20:14) |
2 |
daara 09.04.2009 - 09:05 |
Co by mi slušelo? | |
|
Co s vlasama ??? od vendula12 (05.04.2009 - 21:26) |
2 |
daara 09.04.2009 - 09:02 |
Co by mi slušelo? | |
|
Jít do hnědé nebo ne?? od Gee (04.04.2009 - 22:08) |
5 |
daara 09.04.2009 - 08:58 |
Co by mi slušelo? | |
|
Jáký účes by mi slušel? od Lyduška (02.04.2009 - 15:01) |
2 |
daara 04.04.2009 - 08:49 |
Co by mi slušelo? | |
|
mela sem dlouhe vlasy-5ocm, ostrihala sem se, mela sem ofinu od Anonym (31.03.2009 - 18:01) |
3 |
daara 04.04.2009 - 08:46 |
Co by mi slušelo? | |
|
už si nevím rady od mistrovsgirl (25.03.2009 - 19:23) |
3 |
daara 29.03.2009 - 10:17 |
Co by mi slušelo? | |
|
Výběr účesu od patap (13.03.2009 - 18:19) |
5 |
daara 29.03.2009 - 09:55 |
Co by mi slušelo? | |
|
Hranatý obličej + dlouhé vlasy (foto přidáno) od georgikk (27.11.2008 - 23:56) |
7 |
daara 28.03.2009 - 21:00 |
Co by mi slušelo? | |
|
Jaký učes pro muže? od Anonym (27.03.2009 - 15:46) |
3 |
vercatonda 28.03.2009 - 13:18 |
Co by mi slušelo? | |
|
z brunetky na blond..? od martiiinka113 (05.03.2009 - 19:07) |
9 |
karis01 27.03.2009 - 22:31 |
Co by mi slušelo? | |
|
presvetlenie, trvala a melir od kethrin (25.03.2009 - 10:58) |
1 |
vercatonda 26.03.2009 - 21:07 |
Co by mi slušelo? | |
|
jakou změnu? od kami_sek (22.03.2009 - 14:56) |
3 |
vercatonda 24.03.2009 - 21:30 |
Co by mi slušelo? | |
|
Toužím po změně...pomůžete ? :-) od lenkadost (24.03.2009 - 10:22) |
1 |
vercatonda 24.03.2009 - 14:19 |
Co by mi slušelo? | |
|
střih od lenulinka1996 (17.03.2009 - 19:18) |
4 |
lenulinka1996 23.03.2009 - 21:33 |
Co by mi slušelo? | |
|
Trochu změnu od Vojtinn (21.03.2009 - 14:29) |
2 |
Vojtinn 21.03.2009 - 21:08 |
Co by mi slušelo? | |
|
ZMĚNA ÚČESU - CO MYSLÍTE ?? od STARS (15.03.2009 - 20:59) |
6 |
crazy.girl 20.03.2009 - 17:08 |
Co by mi slušelo? | |
|
Prosím o radu od H.a.n.y (18.03.2009 - 19:22) |
2 |
vercatonda 19.03.2009 - 16:43 |
Co by mi slušelo? | |
|
Z hnedych vlasu na blond od Anonym (28.01.2009 - 00:04) |
3 |
zizinka 17.03.2009 - 10:03 |
Co by mi slušelo? |