Téma Odpovědí Posledníikona řazení Fórum
default Slušela bymě ofina ??
od Coo (09.04.2009 - 18:19)
1 daara
09.04.2009 - 20:11
Co by mi slušelo?
default Slušela by mi ofina ?
od Libby (05.04.2009 - 10:52)
2 daara
09.04.2009 - 09:09
Co by mi slušelo?
default Pomoc!!!
od azz (05.04.2009 - 20:14)
2 daara
09.04.2009 - 09:05
Co by mi slušelo?
default Co s vlasama ???
od vendula12 (05.04.2009 - 21:26)
2 daara
09.04.2009 - 09:02
Co by mi slušelo?
default Jít do hnědé nebo ne??
od Gee (04.04.2009 - 22:08)
5 daara
09.04.2009 - 08:58
Co by mi slušelo?
default Jáký účes by mi slušel?
od Lyduška (02.04.2009 - 15:01)
2 daara
04.04.2009 - 08:49
Co by mi slušelo?
default mela sem dlouhe vlasy-5ocm, ostrihala sem se, mela sem ofinu
od Anonym (31.03.2009 - 18:01)
3 daara
04.04.2009 - 08:46
Co by mi slušelo?
default už si nevím rady
od mistrovsgirl (25.03.2009 - 19:23)
3 daara
29.03.2009 - 10:17
Co by mi slušelo?
default Výběr účesu
od patap (13.03.2009 - 18:19)
5 daara
29.03.2009 - 09:55
Co by mi slušelo?
default Hranatý obličej + dlouhé vlasy (foto přidáno)
od georgikk (27.11.2008 - 23:56)
7 daara
28.03.2009 - 21:00
Co by mi slušelo?
default Jaký učes pro muže?
od Anonym (27.03.2009 - 15:46)
3 vercatonda
28.03.2009 - 13:18
Co by mi slušelo?
default z brunetky na blond..?
od martiiinka113 (05.03.2009 - 19:07)
9 karis01
27.03.2009 - 22:31
Co by mi slušelo?
default presvetlenie, trvala a melir
od kethrin (25.03.2009 - 10:58)
1 vercatonda
26.03.2009 - 21:07
Co by mi slušelo?
default jakou změnu?
od kami_sek (22.03.2009 - 14:56)
3 vercatonda
24.03.2009 - 21:30
Co by mi slušelo?
default Toužím po změně...pomůžete ? :-)
od lenkadost (24.03.2009 - 10:22)
1 vercatonda
24.03.2009 - 14:19
Co by mi slušelo?
default střih
od lenulinka1996 (17.03.2009 - 19:18)
4 lenulinka1996
23.03.2009 - 21:33
Co by mi slušelo?
default Trochu změnu
od Vojtinn (21.03.2009 - 14:29)
2 Vojtinn
21.03.2009 - 21:08
Co by mi slušelo?
default ZMĚNA ÚČESU - CO MYSLÍTE ??
od STARS (15.03.2009 - 20:59)
6 crazy.girl
20.03.2009 - 17:08
Co by mi slušelo?
default Prosím o radu
od H.a.n.y (18.03.2009 - 19:22)
2 vercatonda
19.03.2009 - 16:43
Co by mi slušelo?
default Z hnedych vlasu na blond
od Anonym (28.01.2009 - 00:04)
3 zizinka
17.03.2009 - 10:03
Co by mi slušelo?