| Téma | Odpovědí |
Poslední |
Fórum | |
|---|---|---|---|---|
|
Chci změnu od Velky-X (09.06.2009 - 18:58) |
7 |
daara 20.06.2009 - 21:44 |
Co by mi slušelo? | |
|
Chci změnu, jakej ůčes by mi padnul?? od kakynka (24.05.2009 - 14:10) |
2 |
Anonym 20.06.2009 - 20:31 |
Co by mi slušelo? | |
|
PROSÍM O RADU VE VELKÉM ROZHODNUTÍ od kajushhenka (04.06.2009 - 18:13) |
16 |
Anonym 20.06.2009 - 17:53 |
Co by mi slušelo? | |
|
melír od blo0nd3 (18.06.2009 - 17:58) |
3 |
daara 20.06.2009 - 12:55 |
Co by mi slušelo? | |
|
vlasy od Anonym (17.06.2009 - 20:39) |
2 |
daara 18.06.2009 - 12:54 |
Co by mi slušelo? | |
|
Slušelo by mi to? od majinkaa (16.06.2009 - 12:12) |
3 |
daara 17.06.2009 - 19:49 |
Co by mi slušelo? | |
|
Ještě jeden pokus od majinkaa (17.06.2009 - 05:36) |
1 |
daara 17.06.2009 - 13:14 |
Co by mi slušelo? | |
|
Chci něco zkusit od shadyyy (25.04.2009 - 09:16) |
4 |
daara 14.06.2009 - 12:37 |
Co by mi slušelo? | |
|
změna účesu - prosím poraďte.. od Deyana (20.04.2009 - 14:37) |
3 |
karamelka 12.06.2009 - 20:01 |
Co by mi slušelo? | |
|
Co za ofinu?? od ivusa (12.06.2009 - 15:53) |
1 |
karamelka 12.06.2009 - 19:57 |
Co by mi slušelo? | |
|
Kdo mi poradí co by mi slušelo? od nelka4 (05.05.2009 - 21:18) |
4 |
karamelka 12.06.2009 - 19:52 |
Co by mi slušelo? | |
|
Dotaz ohledně vyrovnání vlasů a barvy od Anonym (07.06.2009 - 13:13) |
1 |
daara 07.06.2009 - 19:39 |
Co by mi slušelo? | |
|
Potrebujem poradiť!(súrne) od Macka66 (24.05.2009 - 21:31) |
5 |
daara 01.06.2009 - 20:13 |
Co by mi slušelo? | |
|
Jaký sestřih / účes od singler (31.05.2009 - 08:51) |
1 |
daara 01.06.2009 - 20:04 |
Co by mi slušelo? | |
|
údržba patky od Anonym (26.05.2009 - 15:17) |
1 |
daara 26.05.2009 - 20:20 |
Co by mi slušelo? | |
|
Co by mi slušelo :) od Anonym (21.05.2009 - 17:26) |
3 |
daara 23.05.2009 - 19:41 |
Co by mi slušelo? | |
|
Ofina od Lady Michaela (13.04.2009 - 19:43) |
3 |
daara 19.05.2009 - 19:47 |
Co by mi slušelo? | |
|
potřebuji poradit s výběrem účesu od Anonym (05.05.2009 - 12:10) |
11 |
Anonym 17.05.2009 - 09:15 |
Co by mi slušelo? | |
|
z cerne na blond:) zmena, takze prosiim rady:) od janiska* (06.05.2009 - 16:22) |
12 |
daara 15.05.2009 - 19:40 |
Co by mi slušelo? | |
|
Slušela by mi blond? Jestli ne tak co ?? :-) od doxus (01.04.2009 - 17:11) |
11 |
daara 12.05.2009 - 13:50 |
Co by mi slušelo? |