| Téma | Odpovědí |
Poslední |
Fórum | |
|---|---|---|---|---|
|
Už nevim co s tim...prosím poraďte od xbunny (03.08.2009 - 17:42) |
7 |
daara 06.08.2009 - 19:49 |
Co by mi slušelo? | |
|
nejaký napad? od eniez (02.08.2009 - 22:38) |
2 |
daara 05.08.2009 - 15:10 |
Co by mi slušelo? | |
|
Další bezradná :) od katyki (29.07.2009 - 22:22) |
6 |
daara 05.08.2009 - 15:08 |
Co by mi slušelo? | |
|
mám se nechat ostříhat na krátko? od adela (28.07.2009 - 14:47) |
9 |
daara 05.08.2009 - 15:04 |
Co by mi slušelo? | |
|
Účes tak akorát pro mne :) od zrzka (30.07.2009 - 10:46) |
3 |
daara 05.08.2009 - 15:00 |
Co by mi slušelo? | |
|
porádíte? od Darkdeath04 (30.07.2009 - 16:51) |
10 |
daara 05.08.2009 - 14:57 |
Co by mi slušelo? | |
|
Poradíte někdo,prosím ?:) od Nelicka (30.07.2009 - 18:49) |
3 |
daara 05.08.2009 - 14:53 |
Co by mi slušelo? | |
|
Poradíte? od ferried (04.08.2009 - 20:49) |
1 |
daara 05.08.2009 - 14:37 |
Co by mi slušelo? | |
|
Jaký účes a melír? od _Martinka_ (04.08.2009 - 20:00) |
2 |
daara 05.08.2009 - 14:31 |
Co by mi slušelo? | |
|
konečně jsem se rozhodla pro změnu:) od Ivca15 (31.07.2009 - 19:52) |
7 |
daara 05.08.2009 - 14:22 |
Co by mi slušelo? | |
|
dlouhé nebo krátké?.... od Liolka (01.08.2009 - 08:49) |
4 |
daara 03.08.2009 - 08:05 |
Co by mi slušelo? | |
|
Změna.. ? od WelcunQa (01.08.2009 - 23:33) |
7 |
daara 03.08.2009 - 08:04 |
Co by mi slušelo? | |
|
Potřebuju poradit,prosím!! od Zuuzzzaaaa (09.07.2009 - 22:54) |
8 |
daara 03.08.2009 - 07:53 |
Co by mi slušelo? | |
|
urgentní!prosím o radu.. od nikolka.kovarikova (02.08.2009 - 15:53) |
nikolka.kovarikova 02.08.2009 - 15:53 |
Co by mi slušelo? | ||
|
Učes tak akorát pro mně :) od zrzka (30.07.2009 - 08:59) |
3 |
daara 01.08.2009 - 15:33 |
Co by mi slušelo? | |
|
Ahojky, jaký účes by mi slušel:-) od lucicek (29.07.2009 - 19:37) |
3 |
daara 30.07.2009 - 18:52 |
Co by mi slušelo? | |
|
CO takhle na hnedo s ofinou pls poradte?:) od TEDDY (17.07.2009 - 23:11) |
17 |
Anonym 30.07.2009 - 10:23 |
Co by mi slušelo? | |
|
Poraď te mi prosím co za účes... od sarri (18.07.2009 - 14:03) |
5 |
daara 27.07.2009 - 12:55 |
Co by mi slušelo? | |
|
Poradíte prosím ? :) od Mišulee (10.07.2009 - 20:50) |
26 |
daara 24.07.2009 - 13:17 |
Co by mi slušelo? | |
|
mikado od romik123 (16.07.2009 - 12:29) |
3 |
daara 16.07.2009 - 16:10 |
Co by mi slušelo? |