| Téma | Odpovědí |
Poslední |
Fórum | |
|---|---|---|---|---|
|
Účes pro kulatý obličej - muž od Anonym (09.03.2013 - 14:42) |
4 |
Joli.Joli 24.04.2014 - 18:31 |
Co by mi slušelo? | |
|
řídké vlasy, žádný objem od Anonym (24.06.2010 - 18:08) |
4 |
aja742 24.03.2014 - 23:53 |
Co by mi slušelo? | |
|
Jaký účes pro hranatý obličej a mastící se vlasy od Dlouhovlasá (22.09.2009 - 15:32) |
5 |
Joli.Joli 22.03.2014 - 21:30 |
Co by mi slušelo? | |
|
co si myslíte? od Samantha01 (08.12.2009 - 18:36) |
3 |
aja742 20.03.2014 - 23:25 |
Co by mi slušelo? | |
|
PROSÍM PORAĎTE :-)) Potřeboval bych změnu od Ondr@ (23.06.2013 - 17:02) |
17 |
aja742 20.03.2014 - 23:22 |
Co by mi slušelo? | |
|
Výběr účesu od misicka (02.03.2009 - 13:51) |
2 |
aja742 19.03.2014 - 20:43 |
Co by mi slušelo? | |
|
Prosím o radu... od Anonym (26.02.2009 - 21:23) |
2 |
aja742 19.03.2014 - 20:39 |
Co by mi slušelo? | |
|
poradte mi.. Toto téma bylo přesunuto do "" (Zobrazit téma) |
||||
|
Nemužu se rozhodnout a ani nevim jak od Matěj Horny (03.01.2013 - 23:29) |
3 |
aja742 11.03.2014 - 12:17 |
Co by mi slušelo? | |
|
Poradte jakej melír a střih od Anonym (23.02.2013 - 21:39) |
2 |
aja742 11.03.2014 - 12:15 |
Co by mi slušelo? | |
|
Dlouhé, nepoddajné, kudrnaté a hodně husté vlasy & jaký střih či účes??? Toto téma bylo přesunuto do "" (Zobrazit téma) |
||||
|
co mám dělat s vlasy od Anonym (20.09.2012 - 15:45) |
1 |
Anonym 02.05.2013 - 21:40 |
Co by mi slušelo? | |
|
Prosím o radu od Anonym (09.04.2013 - 20:53) |
Anonym 09.04.2013 - 20:53 |
Co by mi slušelo? | ||
|
Poradíte barvu a střih? od Anonym (06.03.2013 - 16:03) |
Anonym 06.03.2013 - 16:03 |
Co by mi slušelo? | ||
|
Prosím o radu, nemohu se rozhodnout.. od Anonym (07.02.2013 - 22:15) |
Anonym 07.02.2013 - 22:15 |
Co by mi slušelo? | ||
|
Aky uces k dlhej uzkej tvary? od misa_91 (01.03.2009 - 19:18) |
2 |
Anonym 04.01.2013 - 21:57 |
Co by mi slušelo? | |
|
Jaký účes? od borecjaksvine (10.10.2012 - 16:34) |
borecjaksvine 10.10.2012 - 16:34 |
Co by mi slušelo? | ||
|
rada pro člověka bez představivosti od Anonym (22.07.2012 - 22:32) |
1 |
Anonym 06.08.2012 - 19:34 |
Co by mi slušelo? | |
|
chci změnu....poradíte? od sikiovka (10.06.2012 - 11:56) |
8 |
iwendy 26.07.2012 - 12:40 |
Co by mi slušelo? | |
|
Rada s výběrem účesu od yenicek (30.05.2012 - 18:56) |
2 |
Anonym 03.07.2012 - 23:27 |
Co by mi slušelo? | |